Lana Del Rey z teledyskiem do nowego singla „Arcadia” z nadchodzącego krążka „Blue Banisters”

Lana Del Rey poinformowała, że jej ósmy studyjny album pojawi się 22 października.

Pierwotnie planowany na 4 lipca, album promuje najnowszy teledysk Arcadia, za którego reżyserią stoi sama Lana. Arcadia jest czwartym utworem, który zostanie zaprezentowany w nadchodzącym projekcie, ponieważ Lana wcześniej wypuściła w maju kawałki takie jak Blue Banisters, TextbookWildflower Wildfire. Ten ostatni został wyprodukowany przez Mike’a Deana, który jest również współautorem piosenki.

Zobacz klip i posłuchaj piosenki tutaj:

Blue Banisters, drugi projekt Lany z 2021 roku i podążający śladami Chemtrails Over The Country Club, będzie składał się z 15 utworów, bez żadnych potwierdzonych póki co gościnek. Chemtrails zawierał gościnny występ zespołu Weyes Blood. Po premierze projekt zadebiutował na 2. miejscu na liście Billboard 200.

Lana wcześniej otworzyła się na Instagramie przed wydaniem Arkadii mówiąc o tym, jak „krytyka”, z którą się ostatnio spotkała, zmusiła ją do „sięgnięcia do korzeni” i odkrywania jej rodowodu. „Myślę, że można powiedzieć, że ten album opowiada o tym, jak było, co się wydarzyło i jak jest teraz” – napisała. „Jeśli jesteś zainteresowany, wróć i posłuchaj pierwszych trzech piosenek, które wydałem wcześniej. Textbook – ta piosenka uderza gdzieś pośrodku i zanim płyta się ukarze, usłyszysz, gdzie jesteśmy dzisiaj. Chociaż nieustanna krytyka przynajmniej popchnęła mnie do zbadania własnego drzewa genealogicznego, do głębokiego kopania i dalszego pokazywania faktu, że Bogu zależy tylko na tym, jak poruszam się po świecie”.

Źródło: pitchfork.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.