Następnym filmem specjalizującej się w horrorach wytwórni Epic Pictures jest A Knight’s War, średniowieczny horror, który trafi do wybranych kin 7 lutego, a na platformy VOD 11 lutego.
W filmie nieustraszony rycerz stawia czoła niebezpiecznemu królestwu, aby ocalić duszę Wybranki. Walcząc z czarownicami, demonami i rzeszą brutalnych wrogów odkrywa, że jej powrót może wywołać chaos i zagładę ludzkości.
Zobacz zwiastun poniżej:
A Knight’s War został napisany i wyreżyserowany przez Matthew Ninabera. W obsadzie są Jeremy Ninaber, Matthew Ninaber i Kristen Kaster. Na szczególną uwagę zasługuje Matthew Ninaber, który zagrał tytułową rolę w Psycho Goremana!
„„A Knight’s War” to dowód na to, co można osiągnąć dzięki pasji, kreatywności i niesamowitemu zespołowi. Ten film zajmuje szczególne miejsce w moim sercu ze względu na ogromną determinację i wysiłek włożony w każdy aspekt jego tworzenia” — mówi reżyser Matt Ninaber. „Odwaga i miłość włożone w ten film są niezaprzeczalne, gdy ogląda się je na ekranie”.
Źródło: bloody-disgusting.com

Życiowy przegryw, który swoje kompleksy leczy wylewaniem żalu w internecie. Nie zawsze obiektywnie, ale za to szczerze.