Czas odpalić horrorowe uniwersum Stana Lee!

Nie tylko Spider-Man i X-men, komiksy grozy Stana Lee doczekają się własnych ekranizacji!

Niektórzy fani mogą tego nie wiedzieć, ale Stan Lee napisał kilka serii komiksów grozy w latach 40. i 50., zanim komiksy o superbohaterach stały się popularne w latach 60.”. Gill Champion z POW! Entertainment wyjaśnił w swoim oświadczeniu, że „Stan z przyjemnością powracał do tego gatunku przez wiele lat i jesteśmy podekscytowani, że możemy je ożywić z reżyserem tak wizjonerskim jak Timur Biekmambetow. Uważamy, że fani będą zaskoczeni, widząc ciemniejszą stronę Stana Lee, której nigdy wcześniej nie znali!”.

Dwa pierwsze filmy w ramach budowania franczyzy to Karnawał zabójcówSawbones.

Karnawał zabójców, osadzony pośród burz Dust Bowl, które pustoszyły amerykańskie Wielkie Równiny w latach 30. XX wieku, skupia się wokół młodej dziewczyny o zdolnościach parapsychicznych, która wyczuwa, że ​​podróżujący karnawał, w którym ona i jej matka szukały schronienia, jest punktem wyjścia dla nadciągającej inwazji obcych”.

Sawbones podąża za wątłym 12-latkiem Alexem Covinem, który czyta tajemniczy komiks i zostaje przeniesiony do przerażającego świata, nawiedzonego ośrodka karnego dla nieletnich opanowanego przez demoniczne siły dowodzone przez Sawbonesa, morderczą istotę, która żeruje na niespokojnych więźniach. Czy Alex oszalał? A może ten koszmarny świat to jego nowa rzeczywistość? Jeśli ma uciec, Alex musi znaleźć sposób na pokonanie Sawbonesa, ale szybko zdaje sobie sprawę, że Sawbones jest strażnikiem jego złych cech i uosobieniem wszystkich jego lęków„.

POW! Entertainment będzie producentem wykonawczym filmów.

Źródło: bloody-disgusting.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.